ticari mekanlar

Ticari Mekanlar Taş Duvar

T icari mekanlarda taş duvar teknikleri ile binalara şık bir görünüm katılmaktadır. Günümüzde giderek yaygınlaşan doğal olana dönüş trendi ile beraberiç ve dış mimari ve dekorasyonda kendini göstermektedir.Uzun yıllardır yapı malzemesinden biri olarak kullanılan doğal taşlar, iç mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Oyma ve benzer usuller yardımıyla şekle büründürülen bu taşlar dekoratif eşya ve banyo lavabolarında kullanılabilmektedir. Zemin ve duvar kaplaması olarak özel tasarım ve kolay kullanılabilirlik sağlayan doğal taş kaplamalar yeni bina projelerinde karşımıza çıkmaktadır.

Ticari Mekanlarda Taş Duvar Uygulamaları

Doğal, uzun ömürlü ve çevre dostu olan taş duvar malzemesi evler, oteller, restoranlar ve pek çok ticari mekan tasarımında kayda değer bir seçenek olmaktadır. Ticari mekanlarda taş duvar uygulamaları, çok farklı seçeneklerde karşımıza çıkmaktadır. Taş duvarların iç mekanlarda kullanım alanları bölümleme malzemesi olarak, kaplama uygulamalarında, kuru duvar tekniği olmakla beraber şık, modern ve pratik bir uygulama olarak dikkat çekmektedir.

Taş duvarlar, binanın iç bölümlerini ayırmakta böylece mekanlarda sıcak bir görünüm sağlanmaktadır. Kaplama uygulamaları ile iç mekan duvar taşı dekorasyonlarda kullanım alanı bulan doğal taşlar hızlı şekilde uygulanabilmektedir.

Modası geçmeyen dekor “kültür taşları.”

Ticari Mekanlarda Taş Duvar Modelleri

Ticari mekanlar ve konutlarda güçlü doğal taş paneller sayesinde taşın estetiği ile geçmişin güzellik ve zarifliği birleşmektedir. Dolayısıyla ticari mekanlarda taş duvar uygulamalarına olan talep gün geçtikçe artmaktadır. Modası geçmeyecek taş modeller ister iç cephe ister dış cephede sınırsız kullanım alanı ve renk seçeneklerine sahiptir. Farklı desenlerde bulunan taş duvar panellerin fiji, lascas, prenaıca, lajas, picada, labranza, lastra modelleri bulunmaktadır.

Fiji modeller ticari mekanlarda modern ve şık bir görünüm sağlarken, lascas duvar paneli toprak tonlarında rengi ile doğal görünmekte, picada duvar paneli hem duvar hem de tavanlara uygulanabilen düzgün iri bloklarda oluşmakta, lastra model ise mekanlara dağ evi havası katmaktadır.

Ticari Mekanlarda Taş Duvar Fiyatları

Doğal taşlar yaşam alanlarında ferah bir ortam yaratmak amacıyla kullanılarak doğal bir görünüm elde edilmektedir. Çok sayıda duvar kağıdı model ve malzemesi olduğundan her biri için farklı fiyat uygulanmaktadır. Kolay uygulanan ve fiyat avantajı sunan taş duvar uygulamasını Zentaş olarak en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Ticari mekanlarda taş duvar fiyatları günümüz itibariyle çok geniş bir yelpazede karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı bu ürünlere dair ayrıntılı bir fiyat araştırmasının yapılması önemli olmaktadır.

Yorum Yazabilirsiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir