antik tuğla renklendirilmesi

Antik Tuğlanın Renklendirdiği Mekânlar

Antik tuğla yıllar önce yapılarda kullanılmış olan harman tuğla adı verilen malzemenin kesilmesiyle günümüzde sıkça kullanılan dekorasyon malzemesidir. Antik tuğlayı diğer tuğlalardan ayıran en büyük özelliği diğer tuğlalar gibi yapay değil doğal olmasıdır.

taş duvar kaplama

Taş Duvar Kaplama

İç ve dış dekorasyon uygulamalarında son zamanların önde gelen uygulamalarından biri olan taş duvar kaplama modelleri, bulunduğu ortamlara güçlü ve geleneksel bir hava kazandırır.

kültür taşı fiyatları

Kültür Taşı Fiyatları

Dekorasyon uygulamalarının vazgeçilmezlerinden biri olan kültür taşı, gerek görünüşü gerekse de bulunduğu ortama kattığı ambiyans ile çok fazla tercih edilen taşlar arasında yer alır.

dekoratif taş kaplama

Dekoratif Taş Kaplama

Bu taş kaplamalardan her biri ile doğal ve şık görüntüler oluşturmak mümkündür. Modern çizgilerin geleneksel parçalar ile bir araya getirildiği taş kaplama uygulamalarında estetik bir hava oluşturur.

foça taşı

Kültür Taşı Modelleri

İnşaat sektörünün önemli malzemelerinden biri olan çimento, kültür taşlarının üretiminde kullanılır. Yani kültür taşlarının hammaddesi çimentodur. Kum ve renk pigmentleri ile karıştırılan çimento kültür taşı halini alır.

  • 1
  • 2