TAŞRA TUĞLA

Kırmızının en sıcak tonundan, grinin en soğuk, kahvenin en doğal tonundan, siyahın en karanlık tonuna kadar, sadece hayal gücünüz ile sınırlandırılan bir renk çeşitliliğine sahiptir. Renkleri tek başına kullanabileceğiniz gibi, zevkinize ve tarzınıza göre, istediğiniz renk kombinasyonunu da yaratabilirsiniz.

 Renkleri tek başına kullanabileceğiniz gibi, zevkinize ve tarzınıza göre, istediğiniz renk kombinasyonunu da yaratabilirsiniz. Dekoratif  taş ve tuğla kaplaması olarak isimlendirilen bu tuğlalar ile; evinizin dış cephe kaplamasında, bahçe dekorasyonunda, iç ve dış mekan şömine, ocak, fırın, mangal uygulamalarında, TV ünitesi, yemek odası, yatak odası, mutfak gibi iç mekanlarda kullanabilir, evinizin tüm iç ve dış dekorasyonunda doğallığın, nostaljinin tadını çıkarabilirsiniz. 

TAŞRA TUĞLA UYGULAMA RESİMLERİ

Aynı zamanda fabrikalarınız iç ve dış duvar cephe kaplamasında, restoran fırın, kafe, bar vb. tüm işyerlerinizde farklı olmanın, dikkat çekmenin ve hayranlık dolu bakışların tadını çıkarabilir, işyerinizin değerine değer katabilirsiniz. Bu taşların uygulamasında ve renklendirilmesinde yapılacak ufacık nüanslarla otantik, nostaljik hatta modern mekanlar yaratabilirsiniz. İç ve dış cephe kaplamasında kullanılan kültür tuğlaları içeriğindeki ponza taşı sayesinde ince ve hafiftir. Duvarlarınıza fazla yük bindirmez, ses ve ısı yalıtımına katkıda bulunur.