Antik Tuğla

Antik çağların dokusunu, gizemini ve estetiğini tüm iç ve dış mekanlarınızda yeniden yaşamak için antik tuğlayı beğeninize sunuyoruz. 

 Antik tuğla dekoratif cephe kaplaması ile evinizde, işyerinizde, iç ve dış tüm mekanlarda farklılık, şıklık ve tarihi bir ambiyans sunabilirsiniz. Dekoratif tuğla kaplaması olarak isimlendirilen bu tuğlalar ile; evinizin dış cephe kaplamasında, bahçe dekorasyonunda, iç ve dış mekan şömine, ocak, fırın, mangal uygulamalarında, TV ünitesi, yemek odası, yatak odası, mutfak gibi iç mekanlarda kullanabilir, evinizin tüm iç ve dış dekorasyonunda doğallığın, nostaljinin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Antik Tuğla Uygulama Örnekleri

Aynı zamanda fabrikalarınız iç ve dış duvar cephe kaplamasında, restoran fırın, kafe, bar vb. tüm işyerlerinizde farklı olmamın, dikkat çekmenin ve hayranlık dolu bakışların tadını çıkarabilir, işyerinizin değerine değer katabilirsiniz. Bu taşların uygulamasında ve renklerilmesinde yapılacak ufacık nüanslarla otantik, nostaljik hatta modern mekanlar yaratabilirsiniz. İç ve dış cephe kaplamasında kullanılan kültür tuğlaları içeriğindeki pomza taşı sayesinde ince ve hafiftir. Duvarlarınıza fazla yük bindirmez, ses ve ısı yalıtımına katkıda bulunur.