antik tuğla renklendirilmesi

Antik Tuğlanın Renklendirdiği Mekânlar

Antik tuğla yıllar önce yapılarda kullanılmış olan harman tuğla adı verilen malzemenin kesilmesiyle günümüzde sıkça kullanılan dekorasyon malzemesidir. Antik tuğlayı diğer tuğlalardan ayıran en büyük özelliği diğer tuğlalar gibi yapay değil doğal olmasıdır. Bu sayede antik tuğlanın renklendirdiği mekânlar kendini belli eder ve güzel bir görünüme sahip olur. Tamamen doğal olması, içerisinde boya ya da diğer kanserojen maddeler bulunmamasından dolayı iç mekânlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Evinizde, ofisinizde, restoranınızda ya da başka yaşam alanlarınızda antik tuğlayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Orijinal Antik Tuğla

Yaklaşık 100 yıllık yapıda olan orijinal antik tuğlalar, dekoratif kaplama malzemeleri arasından tam olarak nostalji görünümü veren en iyi seçenektir. Ofislerde, kafelerde, eğlence merkezlerinde ya da evinizde antik tuğla dekorasyonu ile istediğiniz güzel görüntüye sahip olmanız oldukça kolay olacaktır.

Dekorasyonda Antik Tuğla

Modern yapılarda farklılık arayan kişiler için doğal taşlar çok önemli bir yere sahiptir. Hem doğal hem de güzel bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihi dekorasyonda antik tuğla olmaktadır. Antik çağlardan gelen tarihi dokuyu, medeniyetlerin gizemini, tarihin tüm estetiğini mekânlarınızın iç ve dış tasarımlarında kültür tuğlası ile modern bir halde tekrar yaşamak mümkün hale geliyor. Antik tuğla dekorasyonu ile dekoratif cephe kaplaması yapabilir bu sayede evinizde, ofisinizde sıradanlıktan uzak bir farklılık yaratırsınız. Tarihi şıklığı modernize ederek medeniyetlerin birleşimi gibi bir ambiyans elde edersiniz.

İlgili Haber : İç Mekan Duvar Taşları

Antik Tuğla İle Farklı Yerlerde Buluşalım

Antik tuğla ile sadece ev ve ofislerinizin dekorasyonunu yapmak zorunda değilsiniz. Villa ya da müstakil evlerinizde şömine yapımında kullanabilirsiniz. Fırınlarda da kullanılabilen antik tuğla, mangal ya da ocak yapımında da kullanılarak iş yerlerinizde sıcak ve hoş bir görünüm elde etmenize olanak sağlayacaktır. Evlerinizin içinde ise TV ünitesi gibi yerlerde dekoratif bir görünüm sağlar. Bunun yanı sıra mutfakta ve hatta yatak odasında da kullanabilirsiniz. Evinizde yarattığınız bu görüntüyle nostaljik bir havanını tadını çıkartabilirsiniz. Rahatlıkla her mekânda ve her yüzeyde antik tuğla kaplamaları kullanabilirsiniz. Birden fazla renk seçeneği ile istediğiniz tasarıma uygun seçimi yaparak dilediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz.

Antik Tuğlanın Avantajları

Antik tuğlanın uygulaması kolay olduğu için işçilik maliyeti de azdır. Ekonomik olarak sizi rahatlatacağı için istediğiniz şekilde kullanabileceksiniz. Bunun dışında hafif yapısı sayesinde mekânlarınızda güvenle tercih edebileceksiniz. Hem ses hem de ısı yalıtımı sağlar ve katkıda bulunur. Son derece modern ve tarihi esintiler yaratan antik tuğlalar uzun yıllar sağlam kalabildiği için güvenle tercih edilir. Her mekânda hoş bir görüntü yaratır ve bulunduğu yeri renklendirerek farklılık yaratır. Daha detaylı bilgi ve seçenekler için alanında uzman kadromuzla iletişime geçebilir daha fazla bilgi alabilirsiniz. Zen-Taş yılların vermişi olduğu deneyim ve güvenilirlikle sizlere hizmet vermektedir.

Yorum Yazabilirsiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir