Hakkımızda

Doğal Olana Dönüş

zentas-hakkimizda

Firmamız 1989 yılında beton elemanları imalatı üzerine kurulmuş olup 2010 yılında dış cephe taşları, 2014 yılından itibaren de kültür taşı ve kültür tuğlası imalatına başlamış olup, ürün yelpazesini sürekli genişletmiştir.

Tüm çabamız, yeniliklere ve gelişime açık bir firma olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır. Günümüzde yeniden doğal olana dönüş ve Retro akımlarının en belirgin ögelerinden olan doğal taşların ve tuğlanın iç ve dış cephe uygulamalarının en şık ve estetik örneklerini sizlere sunmak için çalışmaktayız.

Konusunda uzman kadromuzla, son teknolojiyi kullanarak sizlerin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri hazırlamaktayız. Temel ilkemiz, yaşam alanlarınızı doğal formlara dönüştürerek memnuniyetinizi sağlamak ve güzel, estetik mekânların oluşturulmasına katkı koymaktır. Farklı özelliklere sahip olan taş ve tuğlalarımızı üretirken kullanacağınız tüm alanlarda doğallığı hissetmeniz için çabalamaktayız.

‘’Mükemmellik detaylarda gizlidir.’’ ilkesini benimseyerek çıktığımız bu yolda, işimizi en iyi ve en doğru şekilde yapmaya çalışarak, her zaman kaliteyi ön planda tutmaktayız.

[ +]
Farklı Taş Dokusu
[ +]
yıllık tecrübe
[ +]
Satış Noktası
[ +]
Tamamlanmış Proje
[ Hizmet Anlayışımız ]

Zentaş Ayrıcalıkları

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Zen-Taş, kurulduğu günden itibaren her geçen gün yeni ürünlerle müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiş köklü bir firmadır. 1989 yılında o zamanın standartlarının üzerinde olacak şekilde beton elemanları üzerine üretim yapmaya başlayan, gün geçtikçe hizmetlerine yenisini ekleyen firmamız; 2010 yılından itibaren dış cephe taşları, 2014 yılından itibaren kültür taşı ile birlikte kültür tuğlası da imal etmeye başlamıştır.

Alanında Uzman Ekip

Alanında uzman bir ekiple üretim ve satış süreçlerini memnuniyeti en üst düzeyde yaşatacak şekilde ilerleten Zen Taş, günümüzde “doğala dönüş” ilkesiyle üretimlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda Retro akımına uygun farklı ürünler de üreten firmamız, işini en doğru ve en iyi şekilde gerçekleştirmeyi “mükemmellik detaylarda gizlidir” ilkesi eşliğinde devam ettirmektedir.

Uygulama Desteği

Firmamızın gerçekleştirdiği uygulamalar kapsamında; dış mekan uygulamaları, iç mekan uygulamaları, ticari mekan uygulamaları bulunmaktadır. Her türlü ihtiyaca yönelik kişiye ya da işletmeye özel çözümler üreterek her zaman mutlu müşteriler hedeflemekteyiz.

Doğa Dostu Üretim

Zen Taş’ın üretim yaptığı Kültür Tuğlası, Kültür Taşı, Dekoratif Taş ürünleri; son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli üretim ekibi tarafından özenle üretilmektedir. Ürün çeşitlerimizi dilerseniz web sitemiz ürünler kısmından inceleyebilir, dilerseniz firmamızı ziyaret ederek bire bir inceleyebilirsiniz.

neden zentaş