duvar taşı bursa

Duvar Taşı Bursa

İ ç ya da dış mekanların tasarımı gerçekleştirilirken tercih edilen duvar taşları ortama farklı bir ambians sunmaktadır. Duvar Taşı Bursa yapısında barındırdığı mermer ve farklı doğal taşlar ile tüm alanın değişik bir görünüme kavuşmasına imkan tanımaktadır.

Kaliteli malzeme ve uzman kadro ile gidilen her mekanın en iyi biçimde dekore edilmesine imkan sunan Bursa merkezli Zentaş firması müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Mekan sınırlaması olmadan çalışmalar yürüten firma kullandığı malzemelerinde seçici ve güvenilir olma özelliği taşımaktadır. Ürünleri güneş ışığı gibi birçok dış etkiye karşı da dayanıklı olmaktadır.

Duvar Taşı Modelleri

Duvar taşları iç ve dış mekanlarda uygulandıkları ortamın farklı bir ambiansa kavuşmasına imkan sağlamaktadır. Mekanları olduğundan daha şık bir görünüme kavuşturabilmek için tercih edilen duvar taşı modelleri incelendiğinde 3 ayrı çeşidi bulunduğu görülmektedir. Bunlar:

  • Kültür Tuğlası: Kırmızı, gri, kahve ve siyah tonlarının otantik karışımını mekanlarda şık bir ambiansa dönüştüren Kültür Tuğlası modellemelerde hayal gücünün ötesinde tasarımların ortaya çıkmasına imkan tanımaktadır. Tek renk seçeneklerinin yanı sıra kombinasyonlarla da etkili görüntüler ortaya çıkmaktadır.
  • Yer Döşeme Taşı: Dekoratif tuğla kaplaması formunda olan tuğlalar evin iç ve dış cephe kaplamasında istenilen renk seçeneği ile tasarlanabilmektedir.
  • Kültür Taşı: Gizem ve estetiği bir araya getiren tasarımları ile tüm mekanlarda tercih edilebilecek olan Kültür Taşı antik çağların esintisini ortama taşımaktadır. Doğal görünümü ve geçmişi hatırlatan detayları ile ilgi çekici bir görünüm oluşturmaktadır. İlgili Link : İç Mekan Duvar Taşları
  • Duvar Taşı Fiyatları

Günümüzde mekan tasarımlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş olan duvar taşları iç ve dış mekanlarda bir çok ortamın tasarlanması aşamasında kullanılmaktadır. Farklı mekanlarda kullanımı mümkün olan duvar taşı fiyatları duvarın niteliğine göre değişmektedir. Modern, geleneksel ya da çizgi üstü modelleri ve üst düzey tasarımları ile şık bir görünüm vadeden döşemeler sayesinde mekanların konforlu, düzenli görünmesi mümkün hale gelmektedir.

Duvar taşı uygulanacakları alanlara ve alanda kaplayacakları yere göre fiyatlandırılmaktadır. Adet üzerinden ücretlendirilen duvar taşları tuğla, mermer, doğal taş seçeneklerinden hangisi olduğuna bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Mekanda kullanılacak tuğla adedi, formu ve sayısal değerleri fiyatları etkileyen hususlar arasında yer almaktadır.

Duvar Taşı Kullanım Alanları

Yaşam alanlarının neredeyse her yerinde rahatlıkla kullanılan duvar taşları evlerde, işletmelerde, restoranlarda, fırınlarda, kültür de sanat merkezlerinde, müzelerde rahatlıkla tercih edilmektedir. Dekoratif amaçlı tercih edilen duvar taşı kullanım alanları olarak evlerin içi ve dış cepheleri bulunmaktadır. Şömine, mangal, ocak gibi alanlarda, evin tüm odalarında değişik bir atmosfer yaratmak için rahatlıkla kullanılmaktadır.

Yorum Yazabilirsiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir