HAKKIMIZDA
BİZ
KİMİZ?
Doğal olana dönüş...

Doğal olana dönüş…

Firmamız 1989 yılında beton elemanları imalatı üzerine kurulmuş olup 2010 yılında dış cephe taşları, 2014 yılından itibaren de kültür taşı ve kültür tuğlası imalatına başlamış olup, ürün yelpazesini sürekli genişletmiştir.

Tüm çabamız, yeniliklere ve gelişime açık bir firma olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır. Günümüzde yeniden doğal olana dönüş ve Retro akımlarının en belirgin ögelerinden olan doğal taşların ve tuğlanın iç ve dış cephe uygulamalarının en şık ve estetik örneklerini sizlere sunmak için çalışmaktayız.

Konusunda uzman kadromuzla, son teknolojiyi kullanarak sizlerin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri hazırlamaktayız. Temel ilkemiz, yaşam alanlarınızı doğal formlara dönüştürerek memnuniyetinizi sağlamak ve güzel, estetik mekânların oluşturulmasına katkı koymaktır. Farklı özelliklere sahip olan taş ve tuğlalarımızı üretirken kullanacağınız tüm alanlarda doğallığı hissetmeniz için çabalamaktayız.

‘’Mükemmellik detaylarda gizlidir.’’ ilkesini benimseyerek çıktığımız bu yolda, işimizi en iyi ve en doğru şekilde yapmaya çalışarak, her zaman kaliteyi ön planda tutmaktayız.

Tasarım AdaCreative © 2018