RETRO TUĞLA

Zentaş Retro Tuğla Nedir?

-

Zentaş Retro Tuğla Nasıldır?

-

Zentaş Retro Tuğla Örnekleri

-

Zentaş Retro Tuğla Fotoğrafları

-

Bursadaki Retro Tuğla Firmaları?

-

Retro tuğla dekoratif cephe kaplaması ile evinizde, işyerinizde, iç ve dış tüm mekanlarda farklılık, şıklık sunabilirsiniz. Dekoratif tuğla kaplaması olarak isimlendirilen bu tuğlalar ile; evinizin dış cephe kaplamasında, bahçe dekorasyonunda, iç ve dış mekan şömine, ocak, fırın, mangal uygulamalarında, TV ünitesi, yemek odası, yatak odası, mutfak gibi iç mekanlarda kullanabilir, evinizin tüm iç ve dış dekorasyonunda doğallığın tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda fabrikalarınız iç ve dış duvar cephe kaplamasında, restoran fırın, kafe, bar vb. tüm işyerlerinizde farklı olmaamın, dikkat çekmenin ve hayrarnlık dolu bakışların tadını çıkarabilir, işyerinizin değerine değer katabilirsiniz. Bu taşların uygulamasında ve renklerndirilmesinde yapılacak ufacık nüanslarla otantik, nostaljik hatta modern mekanlar yaratabilirsiniz. İç ve dış cephe kaplamasında kullanılan kültür tuğlaları içeriğindeki pomza taşı sayesinde ince ve hafiftir. Duvarlarınıza fazla yük bindirmez, ses ve ısı yalıtımına katkıda bulunur.

Neden Zen-Taş?


Zen-Taş, kurulduğu günden itibaren her geçen gün yeni ürünlerle müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiş köklü bir firmadır. 1989 yılında o zamanın standartlarının üzerinde olacak şekilde beton elemanları üzerine üretim yapmaya başlayan, gün geçtikçe hizmetlerine yenisini ekleyen firmamız; 2010 yılından itibaren dış cephe taşları, 2014 yılından itibaren kültür taşı ile birlikte kültür tuğlası da imal etmeye başlamıştır.

Alanında uzman bir ekiple üretim ve satış süreçlerini memnuniyeti en üst düzeyde yaşatacak şekilde ilerleten Zen Taş, günümüzde “doğala dönüş” ilkesiyle üretimlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda Retro akımına uygun farklı ürünler de üreten firmamız, işini en doğru ve en iyi şekilde gerçekleştirmeyi “mükemmellik detaylarda gizlidir” ilkesi eşliğinde devam ettirmektedir.

Firmamızın gerçekleştirdiği uygulamalar kapsamında; dış mekan uygulamaları, iç mekan uygulamaları, ticari mekan uygulamaları bulunmaktadır. Her türlü ihtiyaca yönelik kişiye ya da işletmeye özel çözümler üreterek her zaman mutlu müşteriler hedeflemekteyiz.

Zen Taş’ın üretim yaptığı Kültür Tuğlası, Kültür Taşı, Dekoratif Taş ürünleri; son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli üretim ekibi tarafından özenle üretilmektedir. Ürün çeşitlerimizi dilerseniz web sitemiz ürünler kısmından inceleyebilir, dilerseniz firmamızı ziyaret ederek bire bir inceleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz ve uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bayilik şartları ve bayilik başvurusu yapmak için iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

RETRO TUĞLA UYGULAMA RESİMLERİ

Uygulama Resimleri 36
Uygulama Resimleri 37
Uygulama Resimleri 38
Uygulama Resimleri 39
Uygulama Resimleri 40
Uygulama Resimleri 41
Uygulama Resimleri 42
Uygulama Resimleri 43
Uygulama Resimleri 42
Uygulama Resimleri 44
Uygulama Resimleri 45
Uygulama Resimleri 46
Uygulama Resimleri 47
Uygulama Resimleri 48
Uygulama Resimleri 49
Uygulama Resimleri 50
Uygulama Resimleri 51
"mükemmellik detaylarda gizlidir"

Tasarım AdaCreative © 2018