KAYRAK TAŞI

Zentaş Kayrak Taşı Nedir?

K-402

Zentaş Kayrak Taşı Nelerdir?

K-411

Zentaş Kayrak Taşı Nasıldır?

-

Bursa Kayrak Taşı Nedir?

K-410

Bursa Kayrak Taşı Nelerdir?

-

Bursa Kayrak Taşı Nasıldır?

-

"Düzeni severim ama bazen de işleri biraz oluruna bırakmak da güzel" diyenlere. Ev, bahçe, işyeri, iç ve dış tüm mekanlarda dekoratif duvar kaplaması olarak kulllanılır. Hafif, kolay uygulanabilir bir malzemedir. Isı yalıtımına katkıda bulunur. Gri-beyaz-siyah tonları ile; modern ve sofistike, krem-kahve tonları ile; doğal ve huzurlu mekanlar yaratabileceğiniz farklı renk seçenekleri mevcuttur. Renkleri tek olarak kullanabileceğiniz gibi tarzınıza ve beğeninize uygun renk kombinasyonları yapabilirsiniz.

Neden Zen-Taş?


Zen-Taş, kurulduğu günden itibaren her geçen gün yeni ürünlerle müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiş köklü bir firmadır. 1989 yılında o zamanın standartlarının üzerinde olacak şekilde beton elemanları üzerine üretim yapmaya başlayan, gün geçtikçe hizmetlerine yenisini ekleyen firmamız; 2010 yılından itibaren dış cephe taşları, 2014 yılından itibaren kültür taşı ile birlikte kültür tuğlası da imal etmeye başlamıştır.

Alanında uzman bir ekiple üretim ve satış süreçlerini memnuniyeti en üst düzeyde yaşatacak şekilde ilerleten Zen Taş, günümüzde “doğala dönüş” ilkesiyle üretimlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda Retro akımına uygun farklı ürünler de üreten firmamız, işini en doğru ve en iyi şekilde gerçekleştirmeyi “mükemmellik detaylarda gizlidir” ilkesi eşliğinde devam ettirmektedir.

Firmamızın gerçekleştirdiği uygulamalar kapsamında; dış mekan uygulamaları, iç mekan uygulamaları, ticari mekan uygulamaları bulunmaktadır. Her türlü ihtiyaca yönelik kişiye ya da işletmeye özel çözümler üreterek her zaman mutlu müşteriler hedeflemekteyiz.

Zen Taş’ın üretim yaptığı Kültür Tuğlası, Kültür Taşı, Dekoratif Taş ürünleri; son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli üretim ekibi tarafından özenle üretilmektedir. Ürün çeşitlerimizi dilerseniz web sitemiz ürünler kısmından inceleyebilir, dilerseniz firmamızı ziyaret ederek bire bir inceleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz ve uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bayilik şartları ve bayilik başvurusu yapmak için iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

KAYRAK TAŞI UYGULAMA RESİMLERİ

Uygulama Resimleri 69
Uygulama Resimleri 70
Uygulama Resimleri 71
Uygulama Resimleri 72
Uygulama Resimleri 73
Uygulama Resimleri 74
Uygulama Resimleri 75
Uygulama Resimleri 76
Uygulama Resimleri 77
Uygulama Resimleri 78
Uygulama Resimleri 79
Uygulama Resimleri 80
Uygulama Resimleri 81
Uygulama Resimleri 82
Uygulama Resimleri 83
Uygulama Resimleri 84
Uygulama Resimleri 85
"mükemmellik detaylarda gizlidir"

Tasarım AdaCreative © 2018