BAYİLİK

Günümüz iç ve dış dekorasyonun yükselen trendi olan kültür taşı ve kültür tuğlalarına her geçen gün katlanarak artan talepleri karşılayabilmek için, yurdumuzun her köşesinde, bilgi ve tecrübelerimizi paylaşabileceğimiz, iş ahlakına sahip, etik değerlere bağlı, dürüst ve güvenilir iş ortakları arıyoruz.

Kültür taşı ve kültür tuğlasında, yıllar içerisinde edindiğimiz tüm tecrübemizi, bizimle aynı derecede müşteri memnuniyeti odaklı, yaptığı işe inanan, yarattığı mekânlardan keyif alan, dürüstlüğü her zaman en ön planda tutan firmalara aktarmak, birlikte büyümek ve ZENTAŞ adını uzun yıllar KALİTE ve GÜVENİLİRLİK ile birlikte anılan bir marka olarak yaşatmakta istekli ve kararlı olanlara kapımızı açıyoruz.

Bayimiz olmak isteyenlere diyoruz ki, “Gelin, geleceğimizi birlikte tasarlayalım, hayallerimizi birlikte gerçek kılalım….”

Üretici bayilik koşulları hakkında bilgi almak için 0532 567 49 99 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Neden Zen-Taş?


Zen-Taş, kurulduğu günden itibaren her geçen gün yeni ürünlerle müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiş köklü bir firmadır. 1989 yılında o zamanın standartlarının üzerinde olacak şekilde beton elemanları üzerine üretim yapmaya başlayan, gün geçtikçe hizmetlerine yenisini ekleyen firmamız; 2010 yılından itibaren dış cephe taşları, 2014 yılından itibaren kültür taşı ile birlikte kültür tuğlası da imal etmeye başlamıştır.

Alanında uzman bir ekiple üretim ve satış süreçlerini memnuniyeti en üst düzeyde yaşatacak şekilde ilerleten Zen Taş, günümüzde “doğala dönüş” ilkesiyle üretimlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda Retro akımına uygun farklı ürünler de üreten firmamız, işini en doğru ve en iyi şekilde gerçekleştirmeyi “mükemmellik detaylarda gizlidir” ilkesi eşliğinde devam ettirmektedir.

Firmamızın gerçekleştirdiği uygulamalar kapsamında; dış mekan uygulamaları, iç mekan uygulamaları, ticari mekan uygulamaları bulunmaktadır. Her türlü ihtiyaca yönelik kişiye ya da işletmeye özel çözümler üreterek her zaman mutlu müşteriler hedeflemekteyiz.

Zen Taş’ın üretim yaptığı Kültür Tuğlası, Kültür Taşı, Dekoratif Taş ürünleri; son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli üretim ekibi tarafından özenle üretilmektedir. Ürün çeşitlerimizi dilerseniz web sitemiz ürünler kısmından inceleyebilir, dilerseniz firmamızı ziyaret ederek bire bir inceleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz ve uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bayilik şartları ve bayilik başvurusu yapmak için iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tasarım AdaCreative © 2018